Apie Mus

Virvytės stovykla įsikūrusi Ventos ir Virvytės upių santakoje, Mažeikių ir Akmenės rajonų rubežiūje, buvusioje Akmenės cemento gamyklos poilsiavietėje.

Iki 2008 metų šioje poilsiavietėje veikė socialinių paslaugų centras. Nuo 2009 metų veikia vaikų vasaros poilsio stovykla.

Ją organizuoja A.Jarošaičio įmonė “MALORIJA”. Įmonė taip pat organizuoja poilsį vaikams ir suaugusiems “Balsių stovykloje”. Turėdami patirties veikloje, poilsį vaikams įmonė ėmėsi organizuoti ir “Virvytės stovykloje”.

Šiais metais Virvytės stovykloje laukia daug naujovių, vaikų laukia naujai įrengtas futbolo stadionas, kuriame galės žaisti ne tik futbolą, bet ir beisbolą. Įrengtos dvi tinklinio, kvadrato, krepšinio aikštelės. Veiks jodinėjimo žirgais “Žemaitukais” būrelis. Bus organizuojami naktiniai žygiai su nakvyne į skautų salą. Stovykloje įrengta baidarių ir vandens dviračių prieplauka, kurioje pastoviai budi ir vaikus prižiūri atsakingi vadovai.

Didelis vaikų susidomėjimas yra dailės ir menų studija, kurioje dirba patirtį šioje srityje turintys vadovai.

Vaikus stovykloje yra stengiamasi užimti įvairiausia veikla, kad vaikas galėtų pasirinkti jam priimtiną širdelei mielą veiklą.

Taip pat stovyklautojai turi griežtai laikytis sudarytos dienotvarkės ir taisyklių.

Stovyklautojai maitinami 4 kartus per dieną, maitinimui yra skiriama 6-7 eurai vienam asmeniui, dienai.

Maistas yra gaminamas stovyklos virtuvėje laikantis MENIU patvirtinto visuomenės sveikatos centro.

Vaikai gyvena 2-jų; 3-jų ir 4-ių vietų kambariuose – kur yra tualetas ir dušas. Stovykloje veikia pirtis, kubilas.

Laisvalaikiu vaikai gali žaisti biliardą, stalo tenisą, šaškėmis, šachmatais, domino, įvairiais stalo žaidimais, suptis sūpynėmis. Vakarais laukia diskotekos.

Manome, kad vaikai apsilankę mūsų stovykloje patirs įvairių pojūčių ir prisiminimų, kurie juos lydės per visus mokslo metus.

Taip pat laukiame ir tėvelių, kartu ilsėtis su vaikučiais.